3 lipca 2017

Podsumowanie: CzerwiecCzerwiec- co się u mnie działo

Hejka!

Nadszedł czas na podsumowanie czerwca. 
Zapraszam.


 Co się u mnie działo przez ostatni miesiąc?zeszyty

Sesja

Zeszły miesiąc zdominowany był przez naukę do kolokwiów i egzaminów. Moje biurko opanowane było przez zeszyty i mnóstwo kartek. Nie obyło się bez pomocy wszechwiedzącego wujka Google, który jest cennym źródłem wiedzy. 😛 Na szczęście to już za mną, wszystkie egzaminy zdane i mogę się wreszcie cieszyć wakacjami.
Dzień Ojca

Dzień Taty

Maj należał do mam, natomiast czerwiec był poświęcony ojcom. 


Urodziny

Moje urodziny

W tym roku w dniu urodzin miałam egzamin i musiałam uczyć się do kolejnego, ale i tak uważam, że był to bardzo udany dzień. Rodzinka złożyła mi życzenia (niektóre z nich już się spełniły 😁) i dostałam świetny prezent, z którego jestem bardzo zadowolona.

Ręcznik z flamingiem

Początek wakacji

Jak już wcześniej wspominałam, w czerwcu rozpoczęły się upragnione przez wszystkich wakacje. Mogę wreszcie odpocząć od nauki i skupić się na blogowaniu, nadrabianiu zaległości książkowych i filmowych oraz zdobywaniu wiedzy z innych interesujących mnie dziedzin.

Przeceny

Start wyprzedaży

Pod koniec czerwca ruszyły letnie przeceny. Obniżki są już dosyć wysokie, ale nie osiągnęły jeszcze maximum. Aby nie wpaść w pułapkę wyprzedaży, zachęcam Was do zapoznania się z postem  Jak mądrze kupować na wyprzedażach.
Blog

Blog

Czerwiec był dla mnie niezwykle szczęśliwym miesiącem, jeśli chodzi o rozwój bloga. Przybyło mi 27 obserwatorów, razem jest Was 36. Wiele osób udzielało się w komentarzach. Bardzo Wam za to dziękuję. ❤  Każdy komentarz i obserwacja to dla mnie ogromna motywacja do dalszego tworzenia. Doceniam to, że poświęcacie swój czas, żeby napisać mi co sądzicie o tym, co tu piszę. Staram się odpowiadać na każdy komentarz, bo myślę, że miło jest dostać odpowiedź oraz jest to taka super interakcja z Wami- czytelnikami.

***

Jak minął Wam czerwiec?

Udało się Wam odnieść jakieś mniejsze lub większe sukcesy?

34 komentarze:

 1. Gratuluję zdanej sesji ;) No i rozwoju blogowego ;) Aby było nas jeszcze więcej u Ciebie ;) Pamiętam jak ja studiowałam i moje biurko podczas sesji nigdy nie wyglądało tak jak Twoje :D Tzn to ze zdjęcia ;) Rzadko używałam zeszytów, raczej korzystałam z kserówek :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję pięknie! :* Na zdjęciu widać tylko mały fragment biurka, ale gdy mam się czegoś uczyć staram się najpierw sprzątnąć- jeszcze tylko odkurzę pustynię i mogę iść się uczyć. :p Ja lubię mieć wszystko w jednym miejscu, dlatego notatki sporządzam w zeszytach, ale też na kartkach, bo zeszytu by nie starczyło. :D

   Usuń
 2. Przede wszystkim gratuluję zdanej sesji no i pierwszych blogowych sukcesów :) Mój czerwiec był dosyć męczący, poprawianie ocen, starania o pasek... Całe szczęście, że mam to już za sobą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo Ci dziękuję. :* Czerwiec chyba dla większości z nas był czasem wytężonego wysiłku czy to na uczelni, czy też w szkole.

   Usuń
 3. Gratuluję zdanej sesji :* Ja również jestem już po i cieszę się, że mogę wreszcie odpocząć :)
  allixaa.blogspot.com - klik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :* Tobie również gratuluję i życzę udanego wypoczynku. :)

   Usuń
 4. Gratuluję zdanych egzaminów! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Amazing post dear, I like it a lot :)
  I'm following you, how about to visit my blog and follow me back, I would be glad? ^_^
  limitededitionlady.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Nice post https://bysinkj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Great post dear :)
  https://angolodellamisantropia.blogspot.it/

  OdpowiedzUsuń
 8. sesja i po sesji, dobrze że skończyłam już studia :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje zdanej sesji, a także sukcesów w blogosferze! :)

  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję zdania wszystkich egzaminów, na pewno minął bardzo szybko :)
  Pozdrawiam, Madda

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie początek czerwca był bardzo napięty pod względem prac klasowych, kartkówek i odpowiedzi ustnych. Mimo to minął mi dobrze. :)
  MÓJ BLOG - KLIK!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Warto odnajdywać pozytywne aspekty sytuacji. :D

   Usuń
 12. Cudowne podsumowanie gratuluję zdania wszystkich egzaminów:)
  Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin<3

  Zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję postępów w blogu :) Nic tak nie satysfakcjonuje jak nowi czytelnicy i masa nowych komentarzy do przeczytania i odpowiedzenia na nie :) Zdradź, co takiego na urodziny dostałaś!
  Pozdrawiam! Diamentowe myśli - klik

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :* Zgadzam się z Tobą w 100%- czytelnicy i komentarze to coś, pięknego. :) Dobrze, zdradzę Ci tę tajemnicę. :D Dostałam książkę "Królewską klatkę" Victorii Aveyard, piękny notesik w kwiaty z długopisem, zeszyt z przesłodkim chomikiem na okładce, pidżamę z flamingami oraz 2 ręczniki: jeden z flamingiem oraz drugi- z motywem dżungli (oba możesz zobaczyć na powyższych zdjęciach). :)

   Usuń
  2. Chciałabym taką piżamę! Fajne nowości !

   Usuń
 14. Gratuluję zdania sesji :D Mi czerwiec minął bardzo pracowicie, koniec roku zaliczenia, poprawy ocen .. Troszkę się działo.

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  https://anggiex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :* Z chęcią wpadnę do Ciebie w wolnej chwili.

   Usuń